Senior Software Engineer (C++)

Pracovní oblast:
Česká republika
Employment office:

Náplň práce

Jsme významná zahraniční společnost zaměřená na vývoj software pro navrhování stavebních konstrukcí. Vyvíjíme aplikaci pro 3D modelování, statické a dynamické výpočty metodou konečných prvků a pro podporu tvorby projektové a výkresové dokumentace. Program Scia Engineer se řadí mezi špičku v Evropě a působíme i na řadě dalších trhů.

V současné době hledáme kandidáty na pozici Software Engineer (C++)

Vaším hlavním úkolem bude:

  • nový vývoj na základě potřeb klientů a trhu, údržba stávajícího produktu
  • práce v agile týmu podle metodiky SCRUM
  • návrh architektury nových modulů, resp. spolupráce na jejím návrhu
  • úzká spolupráce s analytiky, případně zákaznickou podporou
  •  sledování IT trendů, zavádění inovací a nových technologií

Profily

Na pozici programátor C++ požadujeme:

  •  zkušenosti s programováním a algoritmizací inženýrských úloh v C++ alespoň 5 let, orientace v nových verzích C++
  • dobrou znalost objektového programování, STL, uvítáme znalost 3D grafiky, MFC a COM
  • znalost práce v MS Visual Studiu
  • znalost verzovacího systému GIT
  • znalost analytické geometrie výhodou
  • dobrá znalost AJ
  • schopnost týmové práce
  • VŠ vzdělání

Nabízíme

  • možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • silné zázemí zahraniční společnosti
  • dobré platové ohodnocení
  • vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
  • týden dovolené navíc
  • nástup dle dohody

Kontakt

V případě zájmu o výše uvedenou pozici zašlete prosím svůj životopis v angličtině na níže uvedený kontakt.

Požádat o nabízené místo