Studentské stáže - Programátor C++

Pracovní oblast:
Česká republika
Employment office:

Náplň práce

Studuješ na vysoké škole? Programuješ rád v C++ a chceš se naučit něco nového? Zkus naši stáž ve SCIA a připoj se k vývoji software SCIA Engineer, produktu, který pomáhá navrhovat nejzajímavější budovy, které znáš i ty. ​

Koho hledáme?

  • Studenty posledních ročníků vysokých škol se zaměřením na IT
  • Studenty, kteří se nebojí týmové práce na úspěšné desktopové aplikaci
  • Nadšené C++ programátory, kteří chtějí pracovat na smysluplném projektu

Profily

Co potřebuješ?

  • Znalost C++, zkušenosti ze školních projektů jsou vítány
  • Vědět, co je OOP a jak ho používat
  • Hodí se znalost Microsoft Visual Studio
  • Jsme mezinárodní společnost, proto je nutná dobrá  znalost angličtiny

Nabízíme

  • Placenou stáž pro programátory během studia (plný úvazek přes léto nebo poloviční během akademického roku)
  • Práci na úspěšném komerčním produktu
  • Vedení a podporu od našich zkušených programátorů
  • Podporu při rozšiřování znalostí
  • Zkušenosti s vývojovými nástroji a agilní metodikou
  • Možnost následné práce na plný úvazek
  • Doporučení na LinkedIn

Kontakt

Zaujali jsme tě?

Pošli nám na sebe kontakt a my se ti ozveme:

Nebo můžeš přímo napsat či zavolat Dagmar (tel.: +420 603 289 700, e-mail: d.kralova@scia.net).

Po vzájemném seznámení tě požádáme o tvé CV. Můžeš ho poslat rovnou, vše se tím urychlí.

Pokud tvá očekávání budou podobná našim, bude na řadě krátké zadání, na kterém nám předvedeš, jak jsi na tom s programováním. Do týdne ti pošleme vyhodnocení úlohy, které vypracuje jeden z našich špičkových programátorů, abys věděl(a), kde jsou tvé silné a slabé stránky. Pokud nás tvé řešení zaujme, pozveme tě na osobní pohovor.

Požádat o nabízené místo