Past Events

05/09/2019

Podívejte se, jak vám nedávný vývoj ve SCIA Engineer může pomoci provádět i složité výpočty rychleji a efektivněji

03/07/2019

SCIA Engineer 19 přináší celou řadu vylepšení a nových funkcí, které vám pomohou navrhovat ocelové a spřažené ocelo-betonové konstrukce jako vícepodlažní budovy, sklady, průmyslové závody i další druhy staveb s minimálním úsilím při současném zvýšení efektivity při řešení běžných každodenních úkolů.

20/06/2019

Zvyšte efektivitu své práce s pomocí parametrického modelování ve SCIA Engineer. Vytvořte své vlastní řešení pro rychlou tvorbu optimálních, hospodárných a elegantních projektu s minimem ruční práce

Posuňte svoji práci na vyšší úroveň s pomocí parametrického modelování. Využijte výhod zcela nového API rozhraní a postavte si své vlastní řešení s integrovaným SCIA Engineer.

12/06/2019

Připravte přesný, hospodárný a přehledně dokumentovaný výpočet s pomocí automatizovaného rozmístění výztužných prutů, třmínkových zón, nových šablon výztuže a řadou dalších funkcí.

06/06/2019

SCIA Engineer 19 přináší celou řadu vylepšení urychlujících práci a zjednodušujících pracovní postupy, a také nabízí mnoho nových funkcionalit, které vám pomohou počítat vícepodlažní budovy i další druhy staveb s minimálním úsilím při současném zvýšení efektivity při řešení běžných každodenních úkolů.

03/05/2019

Potřebuje integrovat SCIA Engineer do vašeho vlastního řešení pro parametrické modelování postaveného na nějakém skriptovacím nebo programovacím jazyku (VBA, .NET, Grasshopper, Python ...)?Potřebuje integrovat SCIA Engineer do vašeho vlastního řešení pro parametrické modelování postaveného na nějakém skriptovacím nebo programovacím jazyku (VBA, .NET, Grasshopper, Python ...)?

29/03/2019

Jak efektivně modelovat a navrhovat ocelové nádrže a podobné rotační skořepiny ve SCIA Engineer

21/03/2019

Jak integrovat vaše vlastní výpočty do SCIA Engineer

29/11/2018

Príprava ucelenej a prehľadnej dokumentácie stavebného projektu je často časovo veľmi náročný úkon. Pozrite sa, ako Vám môžu s touto úlohou pomôcť nástroje zabudované v SCIA Engineer: Engineering Report a Galéria obrázkov.

SCIA Students
09/11/201823/11/2018

Školenie pre študentov na počítačoch, vedené skúsenými lektormi, je príležitosťou pre úplných začiatočníkov i pokročilých užívateľov programu.

Stránky