Vyhlídky pro 2018

Datum: 
Pondělí, 29. Leden 2018
Oblast: 
Mezinárodní

SCIA Company Movie 2018
Podívejte se na „SCIA Story“, příběh vyprávěný Vítkem Vondráčkem, členem vývojového týmu SCIA.

 

Šťastný nový rok!

Pevně věřím, že i Vy jste, stejně jako my ve SCIA, připraveni na vykročení do nového roku. Osobně mám tuto část roku ráda, protože se jedná o období, kdy je čas na zamyšlení a kdy člověk tráví příjemné chvíle s rodinou a přáteli a je naplněn očekáváním, co přinese nový rok.  

 

Při pohledu zpět na rok 2017 ...

Jsem hrdá na úspěchy našeho týmu a našich zákazníků. Uvedli jsme na trh dvě verze SCIA Engineer 17, které byly zaměřeny především na zvýšení produktivity Vaší práce. Jednalo se také o první verzi s vylepšeními kolektivně vybranými uživateli našeho produktu.

SCIA Engineer 17 jsme představili na řadě SCIA konferencí, konaných v různých zemích, kde měli účastníci možnost probrat s našimi odborníky své dotazy a podiskutovat se členy našeho týmu i se svými kolegy. Na těchto konferencích nás velmi potěšila především aktivní účast všech zúčastněných. Pomohla nám lépe poznat naše uživatele a poučit se v tom, jak bychom mohli ještě více zefektivnit Vaši každodenní práci se SCIA Engineer. Podívejte se na videa z našich konferencí v Houtenu, Nizozemsko a Londýně, Velká Británie

User Contest 2017 Movie tmb Rok 2017 také znamenal 10. výročí pro soutěž SCIA User Contest. Zúčastnilo se jí 124 mezinárodních projektů, které byly všechny zpracovány s pomocí programu SCIA Engineer a které ilustrují originalitu a preciznost svých tvůrců. Většina také jasně dokumentuje zaměření na udržitelnost a využití BIM. Podívejte se na video o soutěži SCIA User Contest zde.

 

V roce 2018 ...

S Vámi chceme spolupracovat ještě těsněji. I do verze SCIA Engineer 18 zabudujeme tři vylepšení zvolená Vámi uživateli. A kromě celé řady plánovaných vylepšení a rozšíření pracujeme na tom, aby se Vám s programem pracovalo snadněji a aby bylo jednodušší naučit se ho ovládat. S příchodem nového roku bychom se s Vámi rádi podělili o příběh „The SCIA Story: Seeing & Believing“ vyprávěný očima Vítka Vondráčka, který je členem vývojového týmu SCIA. 

Ve všem, co děláme, se snažíme pomoci našim zákazníkům v tom, aby vytvářeli ten nejlepší konstrukční návrh. Výsledky a úspěchy, jakých se SCIA Engineer dosahujete, nás inspirují a posilují naši snahu o inovace. V tomto roce investujeme opět 30 % do výzkumu a vývoje, abychom učinili další krok na naší cestě k vytvoření špičkového software. Ve spojení s naší technickou podporou a poradenskými službami tak získáte svobodu a jistotu při zpracovávání jakéhokoli projektu.

Send note Chcete-li se podělit o své projekty, nebo chcete-li se mnou sdílet Vaše názory a postřehy, napište mi prosím.

Děkuji Vám, že jste součástí naší stále rostoucí komunity statiků a projektantů a že nás neustále inspirujete tím, jak své myšlenky přetváříte do reality. 

 

S upřímným pozdravem,
Hilde Sevens
CEO

Odeslat
SCIA Company Movie 2018