Výhľad na rok 2018

Datum: 
pondelok, 29 január, 2018
Umiestnenie: 
International

SCIA Company Movie 2018
Pozrite sa na "SCIA story", príbeh vyprávaný Vítkom Vondráčkom, členom vývojového tímu SCIA.

 

Šťastný Nový rok!  

Pevne verím, že aj Vy ste, rovnako ako my v SCIA, pripravení na vykročenie do Nového roka. Osobne mám túto časť roka rada, pretože sa jedná o obdobie, kedy je čas na zamyslenie a kedy človek trávi príjemné chvíle s rodinou a priateľmi a je naplnený očakávaním, čo prinesie nový rok.  

 

Pri pohľade späť na rok 2017 ...

Som hrdá na úspechy nášho tímu a našich zákazníkov. Uviedli sme na trh dve verzie SCIA Engineer 17, ktoré boli zamerané predovšetkým na zvýšenie Vašej produktivity. Jednalo sa tiež o prvú verziu s vylepšeniami kolektívne vybranými užívateľmi nášho produktu.

SCIA Engineer 17 sme predstavili na SCIA konferenciách, konaných v rôznych krajinách, kde mali účastníci možnosť prebrať s našimi odborníkmi svoje otázky a podiskutovať s členmi nášho tímu aj so svojimi kolegami. Na týchto konferenciách nás veľmi potešila predovšetkým aktívna účasť všetkých zúčastnených. Pomohla nám lepšie spoznať našich užívateľov a poučiť sa v tom, ako by sme mohli ešte viac zefektívniť Vašu každodennú prácu so SCIA Engineer. Pozrite sa na videá z našich konferencií v Houtene a Londýne

User Contest 2017 Movie tmb Rok 2017 tiež znamenal 10. výročie súťaže SCIA User Contest. Zúčastnilo sa jej 124 medzinárodných projektov. Všetky prihlásené projekty boli spracované pomocou programu SCIA Engineer a všetky ilustrujú originalitu a precíznosť svojich tvorcov. Väčšina tiež jasne dokumentuje zameranie na udržateľnosť a využitie BIM. Pozrite sa na video o súťaži SCIA User Contest tu.

 

V roku 2018 ...

S Vami chceme spolupracovať ešte užšie. Aj do verzie SCIA Engineer 18 zabudujeme tri vylepšenia navrhnuté Vami, užívateľmi. A okrem celého radu plánovaných vylepšení a rozšírení pracujeme na tom, aby sa Vám s programom pracovalo ľahšie a aby bolo jednoduchšie naučiť sa ho ovládať.  S príchodom nového roka by sme sa s vami radi podelili o príbeh „The SCIA Story: Seeing & Believing“, vyprávaný Vítkom Vondráčkom, členom vývojového tímu SCIA.

Vo všetkom, čo robíme, sa snažíme pomôcť našim zákazníkom v tom, aby vytvárali ten najlepší konštrukčný návrh. Výsledky a úspechy, ktoré so SCIA Engineer dosahujete, nás inšpirujú a posilňujú našu snahu o inovácie. V tomto roku investujeme opäť 30% do výskumu a vývoja, aby sme urobili ďalší krok na našej ceste k vytvoreniu špičkového softvéru. V spojení s našou technickou podporou a poradenskými službami tak získate slobodu a istotu pri spracovávaní akéhokoľvek projektu.

Send note  Ak sa chcete podeliť o svoje projekty, alebo ak chcete so mnou zdieľať Vaše názory a postrehy, napíšte mi prosím.

Ďakujem Vám, že ste súčasťou našej stále rastúcej komunity statikov a projektantov a že nás neustále inšpirujete tým, ako svoje myšlienky pretvárate do reality.   

 

S úprimným pozdravom,
Hilde Sevens
CEO

SCIA Company Movie 2018